Rozpoczęcie sezonu na loty widokowe w Rybniku zbliża się wielkimi krokami. W kwietniu planujemy rozpocząć już regularne latanie na szybowcach oraz loty zapoznawcze na samolotach. Na początek szybowcami będziemy startowali głownie za wyciągarką, w maju rozpoczniemy loty na holu za samolotem.

Loty widokowe na szybowcach realizujemy w weekendy.

Loty zapoznawcze wykonujemy m.in. na samolotach PS28 Cruiser

Osobom zainteresowanym lotami samolotem mamy do zaoferowania kilka statków powietrznych. Cessna172 to czteromiejscowy samolot, który może na lot zabrać trójkę pasażerów. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla par lub planujących odbyć lot w rodzinnym gronie, z dziećmi. Dwa pozostałe samoloty – PS28 Cruiser i Aeroprakt A22 to statki dwumiejscowe, więc znajdzie się w nich miejsce dla pilota i jednego pasażera. To dobra opcja dla tych, którzy są zainteresowani szkoleniem i chcieliby wcześniej sprawdzić się w locie zapoznawczym. Do wyboru mamy kilka wariantów długości lotu.

Pełna oferta lotów widokowych i zapoznawczych na naszej stronie – Oferta lotów widokowych i zapoznawczych | AeroLoty.pl – rodzinne loty widokowe samolotem i szybowcem

Zakupu można dokonać online, zaproszenie na lot wysyłamy pocztą lub emailem. Jest ono ważne rok czasu od daty zakupu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia na lotnisku!