Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas kiedy dzielimy się z bliskimi prezentami. Jeśli jeszcze nie wpadł Wam do głowy pomysł na oryginalny i ciekawy prezent to dobrze trafiliście. Na stronie Aeroloty.pl możecie zakupić lot widokowy szybowcem lub samolotem a zamówiony lub wydrukowany voucher, z rocznym okresem ważności, podarować wybranym osobom.

Dla miłośników szybowców mamy ofertę kilku wariantów. Od kilkuminutowego lotu z niesamowitym i emocjonującym startem za wyciągarką po lot na holu za samolotem na wysokość 1000 metrów! Niezależnie od wybranego lotu, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wspaniałe emocje.

Chętni na lot samolotem też oczywiście znajdą coś dla siebie lub bliskich. Dla tych którzy planują lot dla 1-3 osób dostępny jest samolot Cessna, dzięki któremu można wybrać się np. w romantyczny lot we dwoje lub z dziećmi. Samolot ultralekki Aeroprakt to idealne rozwiązanie dla kogoś kto chciałby w pojedynkę z pilotem wyruszyć na lot zapoznawczy w wybranym przez siebie kuerunku!

Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert. Lot widokowy to świetny, zapadający na długo w pamięci prezent dla bliskich, znajomych albo… samego siebie!